قوانین 

Zheeno.com (ژینو) فروشگاه آنلاین انواع البسه برند و اورجینال است . قوانین کاری وبسایت ژینو به شرح زیر می باشد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

امکان ثبت سفارش به صورت 24 ساعته در فروشگاه ژینو وجود دارد . مجموعه ژینو تمام تلاش خود را میکند که سفارشات ثبت شده در روز کاری بعد از ثبت ، بسته بندی و ارسال شوند . با این حال لازم به ذکر است در جشنواره های فروش و طرح های تخفیفی که تعداد مرسولات افزایش قابل توجهی پیدا میکنند امکان تاخیر در روند ارسال محصولات وجود دارد . ( روز کاری به روزهای شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران گفته میشود )

سفارشات مشتریان توسط شرکت پست ایران ارسال میگردد . کد های رهگیری مرسولات یک روز بعد از ارسال سفارشات در کانال کد های رهگیری ژینو قرار داده میشود . ژینو متعهد میشود در سریع ترین زمان ممکن سفارشات را پردازش و بسته بندی کند و تحویل پست دهد ، بدیهی است مجموعه ژینو تا زمان تحویل بسته به پست مسئول بوده و پس از تحویل سفارشات به شرکت پست ، مسئولیت تاخیر در تحویل بر عهده ژینو نخواهد بود

مجموعه ژینو همواره در ارسال سفارشات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را بکار میگرد. با این وجود ، در صورتی که موجودی محصولی در ژینو به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای ژینو محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت محصولات موجود در سایت ژینو، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای ژینو محفوظ است. فروشگاه ژینو در اسرع وقت وجوه دریافتی را (حداکثر تا 24 ساعت کاری ) به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت ژینو می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام ثبت سفارش ، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، امکان تحویل مرسولات توسط مامور پست وجود نخواهد داشت و مرسوله به سمت فروشگاه ژینو برگشت خواهد خورد. لازم به ذکر است هزینه ارسال دوباره مرسوله به آدرس تصحیح شده به عهده مشتری محترم می باشد .

لازم به ذکر است افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند.

شرایط مرجوعی

کلیه محصولات قبل از ارسال توسط تیم کنترل کیفی از لحاظ سلامت بررسی میشوند با این حال امکان اشتباه در قسمت هایی که توسط انسان کنترل می شوند وجود دارد ، فروشگاه ژینو در موارد زیر امکان مرجوعی بدون قید و شرط را به مشتری عزیز میدهد:

     1. مشکلات ظاهری

اگر محصولی دارای مشکل ظاهری باشد ( مشکلاتی از قبیل پارگی ، رنگ رفتگی ، لکه ) باشد ، امکان مرجوعی بدون قید و شرط وجود دارد .

     2. مشکلات مربوط به اندازه

به دلیل اینکه قواره کارها متفاوت است ، اندازه لیبل کار ها درج نمی شود . در عوض اندازه های محصولات به صورت کامل و به سانتی متر در صفحه محصول درج شده است . همچنین نحوه اندازه گیری محصولات در صفحه هر محصول درج شده و با مشاهده آن میتوانید از سایز کار به صورت دقیق آگاه شوید . برای راحتی در مشاهده محصولات و امکان جداسازی بر اساس سایز ، “سایز تقریبی” محصولات درج میشود که امکان خطا در آن وجود دارد . ملاک خرید برای مشتریان عزیز ، اندازه های درج شده محصول به سانتی متر میباشد . مجموعه ژینو متعهد میشود که اندازه های درج شده مطابق با نحوه اندازه گیری هر محصول به صورت دقیق و بدون خطا میباشد ؛ در غیر اینصورت اگر که اندازه های محصول ارسالی برای مشتری عزیز با اندازه درج شده در صفحه محصول مغایرت داشته باشد امکان مرجوعی بدون قید و شرط وجود دارد. لازم به ذکر است که سایز تقریبی (ممکن است با سایز لیبل متفاوت باشد) همان طور که از اسمش پیداست به صورت تقریبی بوده و نباید ملاک انتخاب و خرید محصولات قرار داده شود و فروشگاه ژینو فقط در صورت مغایرت اندازه های محصول (به سانتی متر) با محصول ارسالی پاسخگو میباشد و در مورد سایز تقریبی هیچ مسئولیتی ندارد .

     3. مغایرت

در صورتی که محصولی که به دستتان میرسد با محصولی که سفارش داده اید مغایرت داشته باشد ، امکان مرجوعی بدون قید و شرط وجود دارد .

تعهدات 

Zheeno.com (ژینو) کاملاً به حفاظت از حریم خصوصی بازدیدکنندگان و مشتریان خود متعهد است. اعضای تیم ژینو خود مشتریان سایر سایت‌های اینترنتی بوده و به طور کامل به اهمیت حفظ حریم خصوصی در اینترنت احترام گذاشته و به آن پایبند هستند. ما از افشا/ارائه اطلاعات مربوط به مشتریان خویش به اشخاص ثالث خودداری می‌نماییم به جز در مواردی که برای ارائه‌ی سرویسی به شما نیاز به ارائه‌ی قسمتی از اطلاعات شما باشد؛ برای مثال: آماده کردن محصول سفارش داده شده برای ارسال به شما یا زمانی که اجازه صریح برای این کار داشته باشیم.

توافق شما

ما نام، آدرس، ایمیل و یا هرگونه اطلاعت شخصی شما را بدون اجازه صریح شما به هیچ شخص/اشخاص ثالثی نمی‌فروشیم. با این حال برای ارسال سفارش لازم است که آدرس و مشخصات شما بر روی بسته پستی درج شود .

ارتباطات و بازاریابی

اگر شما از ژینو خریدی را به انجام رسانده و یا در سایت ثبت نام نموده باشید، ممکن است ما گاهی اوقات اطلاعات مربوط به آخرین محصولات اضافه شده به سایت، پیشنهادهای ویژه و اخبار را از طریق ایمیل، پست، پیامک و یا تلفن به اطلاع شما برسانیم. شما همچنین می‌توانید گزینه دریافت اینگونه اخبار و پیشنهادات را، از همکاران رسمی ما فعال کنید.

تمامی کاربران ژینو می‌توانند از دریافت اینگونه اطلاعات و اخبار انصراف دهند. اگر تمایلی به دریافت این موارد ندارید از طریق لینک ارسال شده ، می توانید دریافت خبرنامه را غیرفعال نمایید.

کوکی ها

سایت Zheeno.com از کوکی‌ها بهره می‌برد. استفاده‌ی شما از این سایت به معنی پذیرفتن و توافق با این موضوع است. کوکی یک فایل اطلاعتی کوچک است که هنگام بازدید شما از یک سایت، به کامپیوتر، موبایل یا سایر دستگاه‌ی شما ارسال می‌شود و در مراجعات بعدی دستگاه شما را تشخیص می‌دهد. این فایل‌ها وظایف مختلفی دارند. از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد: 

  • به خاطر سپردن تنظیمات دلخواه و اقلام انتخابی شما
  • کمک کردن به شما جهت داشتن تجربه بهتر در بازدید از سایت
  • اطمینان حاصل کردن از این‌که تبلیغات و/یا پیشنهاداتی که به شما ارائه می‌شوند، بیشتر به شما مرتبط باشند.

سایت‌ اشخاص ثالث

سایت ما ممکن است حاوی لینک‌های به و از وب‌‌سایت‌های شبکه‌ی همکاران، تبلیغ‌کنندگان و اشخاص ثالث باشد. اگر این لینک‌ها را دنبال می‌کنید، لطفاً توجه داشته باشید که هر یک از آن‌ها قوانین حریم خصوصی خود را دارند و ما هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال این قوانین نمی‌پذیریم. لطفاً پیش از ثبت هرگونه اطلاعات شخصی در این وب‌سایت‌ها، قوانین حریم خصوصی آن‌ها را مطالعه نمایید.

ارتباط با ما

مجموعه ژینو همواره از شنیدن صدای مشتریان خود خوشحال خواهد شد (حتی اگر شکایت باشد!). در صورت داشتن هرگونه سوال و یا بازخورد در مورد وبسایت ، قوانین و … از طریق کانال های ارتباطی با تیم ژینو تماس بگیرید.